Na Islandii

Hu hu ha hu hu ha czyli chyba zaczyna się zima?

Laugarsdalvöllur- Stadion Narodowy Witam Was wszystkich bardzo serdecznie. Tak naprawdę mój kolejny wpis miał być na zupełnie inny temat. Jednak stało się dziś coś czym postanowiłem się dzisiaj z Wami podzielić. Moi drodzy minęła już połowa października, a kiedy dziś wstałem rano i wyjrzałem przez okno zobaczyłem, co…? Tak, tak zobaczyłem śnieg!!!

Staw w ogrodzie botanicznymNie wiem dlaczego, ale wywołało to u mnie niespodziewaną energię którą spożytkowałem na dość długi spacer. Zdecydowałem pójść do ogrodu botanicznego. Bardzo lubię tam przychodzić. Nie bardzo wiem sam dlaczego. Bardzo rzadko zdarza się w moim życiu by jakieś miejsce podobało mi się tak bardzo, że staram się je odwiedzić przy każdej możliwej okazji, bądź znaleźć się w jego pobliżu.

Jak postanowiłem tak zrobiłem. Sprawdziłem baterie w aparacie, ubrałem się i poszedłem w stronę ogrodu botanicznego. Zawsze zabieram ze sobą aparat, gdy wybieram się na jakiś spacer lub dłuższą wędrówkę ze względu na swoje doświadczenia. Kilka razy zdarzyło mi się mieć okazję do wykonania naprawdę całkiem fajnych zdjęć, ale jak na złość zawsze wtedy nie miałem przy sobie aparatu. Od tamtej pory doszedłem do wniosku, że gdziekolwiek idąc zawsze warto mieć pod ręką aparat, bo nigdy nie wiadomo kiedy nadarzy się okazja na wykonanie niesamowitego zdjęcia.

Ogród botanicznyPodczas mojego dzisiejszego spaceru wykonałem sporo zdjęć, a niektórymi z Was chcę się tutaj podzielić, żebyście mogli zobaczyć jak wygląda aktualnie październiki w stolicy Islandii. Zapraszam do oglądania zdjęć i do zobaczenia niebawem:)Alejka spacerowa koło ogrodu botanicznego

Ogród botaniczny zimąŚnieg na gałęzi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *